19 najlepszych prezentów na 45 rocznicę, które sprawią, że będą się wzdychać

Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymywać prowizje od zakupów dokonanych z wybranych przez nas linków.

45 rocznica jest znana jako rocznica szafirowa, co oznacza, że zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne prezenty są reprezentowane przez ten kamień szlachetny. Klasyczna wersja szafiru to głęboki, bogaty błękit – kolor morza. Nie musisz ograniczać się tylko do giftingu szafirowej biżuterii (choć te są bardzo mile widziane). Można również riff na odcień i iść z czymś niebieskim-myśleć farbowane skórzany zestaw podróży lub sprzęgła piekarnik do kuchni. Możesz też zerwać z tradycją i wybrać coś spoza tematu.

Zebraliśmy szereg pomysłów na prezenty, niezależnie od tego, w którą stronę chcesz pójść. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczny szafir, coś niebieskiego, czy zupełnie inny prezent, który nie pasuje do formy 45. rocznicy, mamy cię pod ręką.

Przeczytaj o najlepszych prezentach na 45. rocznicę.

Czego szukać w prezencie na 45. rocznicę?
Tradycyjny i nowoczesny prezent – szafir

Jeśli szukasz prezentu, który jest specjalnie stworzony na tę rocznicę, nie możesz się pomylić z szafirami (lub czymś innym o głębokim niebieskim odcieniu lub wykończeniu). Personalizacja jest kluczowa, jeśli chodzi o dobry prezent na rocznicę, więc nie martw się, jeśli Twój prezent nie pasuje do tematu, ale jest idealny dla odbiorcy. Pomyśl o rzeczach, które Twój partner kocha najbardziej i podaruj mu coś, co będzie doceniał przez wiele lat. Nie zapominaj też, że serdeczna kartka lub list bardzo się przydają, więc upewnij się, że dołączysz je do swojej wymiany prezentów.

FAQ

Wedding planner Trista Croce z BTS Event Management powiedział, że pary powinny świętować swoją rocznicę w sposób, który odzwierciedla ich związek. „Zabawna noc, aby zastanowić się nad dniem ślubu, to świetny sposób, aby przejść”, mówi. „Pomyśl o miłej kolacji razem, lub ciesz się małym ciastem lub deserem, który naśladuje to, co było serwowane na weselu. Croce dodaje również: „Myślę, że ponowne oglądanie klipów lub oglądanie zdjęć ze ślubu jest świetną rzeczą do zrobienia w rocznicę, a także ponowne przeczytanie swoich przysiąg dla siebie”.

Croce mówi, że pary nie muszą przestrzegać tematów rocznicowych, jeśli nie chcą. „To jest ok, aby wyrzucić tradycje”, mówi. „Lub cokolwiek, co umieszcza uroczystość lub parę w pewnym pudełku oczekiwań”.

Dlaczego warto zaufać Brides

Brides contributor Hillary Hoffower ma ponad sześcioletnie doświadczenie w pisaniu dla branży ślubnej, obejmujące wszystko, od trendów mody ślubnej do dekoracji ślubnych. Ma oko do projektowania i jakości, które bierze pod uwagę przy wyborze prezentów. Preferuje podarować szafir w kawałku delikatnej biżuterii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *